Pierwszy Taniec

ŚLUB, WESELE, PIERWSZY TANIEC !

ŚLUB bardzo ważne wydarzenie w życiu dwojga ludzi. Państwo Młodzi dokładają wszelkich starań, aby ten najważniejszy dzień ich życia, dzień, który zostanie w pamięci obojga na całe życie był wyjątkowy, cudowny, aby towarzyszyły tego dnia emocje sięgające zenitu. Cała rodzina, przyjaciele, wszyscy, których kochają, darzą zaufaniem – dla nich Para Młodych stara się, aby każdy najmniejszy szczegół był dopracowany do perfekcji. Jednym z elementów ślubnej układanki jest Pierwszy Taniec Młodej Pary – taniec, który tańczą Młodzi już jako małżeństwo.
Pierwszy Taniec to wielkie wyzwanie, tym bardziej, że żaden z Państwa Młodych nie jest zawodowym tancerzem, nie spędzili wielu godzin na sali tanecznej szlifując kroki, pracę stóp, prawidłową postawę. Ich życiu towarzyszyły inne rozrywki, atrakcje, przygody. A tutaj nadchodzi ten wyjątkowy dzień – ŚLUB !
Para Młodych podejmuje wyzwanie nauki tańca, przygotowania specjalnej choreografii tanecznej dopasowanej do ich predyspozycji rytmicznych, motorycznych, czasu jaki mają na przyswojenie wiedzy i wytańczenie wszystkich elementów. Tak, aby czuć się w tańcu swobodnie i sprawić zachwyt w oczach wszystkich gości.

Bardzo ważnym elementem jest CZAS, im więcej czasu, tym skrupulatniej jesteśmy w stanie dopracować szczegóły choreografii, poćwiczyć i wsłuchać się w akcenty muzyczne, dopracować prowadzenie między Panią, a Panem. Najlepiej naukę tańca rozpocząć jak najwcześniej!

Drugi istotny element sukcesu to odpowiednio dobrana MUZYKA, romantyczna, klasyczna, a może jeszcze inna, ale taka, aby Państwo Młodzi czuli jest rytm, potrafili oddać jej emocje.

Trzeci bardzo ważny element Pierwszego Tańca to CHOREOGRAFIA, dobrana Tak, aby interpretowała muzykę, była dopasowana do możliwości Pary Młodej, wyjątkowa, niespotykana, z elementami lub nie akrobatycznymi, porywająca – po prostu najlepsza.

Następnym bardzo ważnym elementem ślubnej gorączki jest doświadczony instruktor tańca!
Profesjonalny instruktor, nauczyciel tańca, wykwalifikowany i z doświadczeniem to podstawa!
Pamiętajcie!
Dla instruktora, nauczyciela każda Para Młoda to nowe wyzwanie, ciekawość, wyjątkowa chwila. Chciałby przekazać swoją wiedzę w taki sposób, aby odnieść niebanalny sukces. Każda para jest wyjątkowa, niespotykana i przede wszystkim inna. Inną choreografię przedstawi para spokojna, romantyczna , a inną para z charyzmą, temperamentem niczym hiszpańska corrida.
Choreograf umówi się z Wami na dogodny termin, nie będziecie czuli się skrepowani, ponieważ na sali będziecie tylko we trójkę i razem stworzycie wspaniałe widowisko taneczne.
Pamiętajcie bardzo ważnym elementem jest doświadczony instruktor tańca!

Wszystkie te elementy stanowią sukces Pierwszego Tańca!!!

Kochani Państwo Młodzi do dzieła, planujecie z wyprzedzeniem, dajcie sobie czas na próby, treningi, nie zostawiajcie tego ważnego tańca rozpoczynającego Wasze Wesele na koniec układanki. W ramach rozgrzewki odwiedźcie szkołę tańca , zapiszcie się na kurs, podstawy przydadzą się realizując Waszą choreografię , będziecie swobodniej poruszali się po parkiecie. Widzę taneczną wykorzystacie tańcząc całą noc i zadziwiając swoich gości swoim profesjonalnym przygotowaniem.

Do dzieła!
Trzymam za Was wszystkich kciuki!
Nie czekajcie z decyzją !

Instruktor tańca Agata Szybiak
Właściciel Szkoła Tańca TEMPO

   

WESELE CORAZ BLIŻEJ !

Jak zawsze czasu brakuje na organizację tego ważnego dnia .  Wielkimi krokami zbliża się ten dzień, a Wy nadal nie przygotowaliście Wedding Dance ! Stres , panika towarzyszą postanowieniu pierwszych roków na parkiecie. Uważacie , że : macie dwie lewe nogi ? , że słoń nadepnął wam na ucho?  – nic bardziej mylnego ! Musicie sprostać wyzwaniu i pokazać najbliższym , że Pierwszy taniec to specjalnie przygotowana dla nich profesjonalna niespodzianka. Pamiętaj ! Dobry, doświadczony instruktor tańca sprosta każdemu wyzwaniu. To dzięki niemu choreografia zostanie dopasowana do waszych możliwości, pokonacie nerwy, stereotypy, że taniec jest nie dla Was .  Profesjonalista sprawi , że zaskoczysz gości, ale również samego siebie ! Twój Pierwszy Taniec będzie profesjonalnym przedsięwzięciem i będziesz wspominał ten czas z uśmiechem na ustach. Dlatego nie zwlekaj ! Zadzwoń do Nas ! Zapytaj o wolny termin i oddaj swój Pierwszy Taniec w ręce profesjonalistów. Dzięki Nam poczujesz się pewnie na parkiecie !

Czekamy na Was !!!


TARGI ŚLUBNE

Szkoła Tańca ” TEMPO ” miała zaszczyt prezentować swoje programy choreograficzne, propozycje muzyki, wskazówki na temat Pierwszego tańca Pary Młodej na Targach Ślubnych w Bydgoszczy. Piękna sceneria Opery Nova w Bydgoszczy, Rafał Maserak jako prowadzący to wspaniałe widowisko – dały niesamowity efekt.

Dziękujemy za duże zainteresowanie i do zobaczenia na parkiecie !

 

     


Pierwszy Taniec Szkoła Tańca ” Tempo „

Pomoże Wam odnieść sukces tego ważnego dnia. Doradzimy w wyborze muzyki, zrobimy wspaniałą choreografię, która wprowadzi gości w piękny świat emocji i wrażeń. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, dostosujemy terminy spotkań tak, aby jak najlepiej wszystko przygotować na ten najważniejszy moment w życiu każdej Młodej Pary. Z Nami osiągnięcie sukces! Vice mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim Agata Szybiak to połączenie doświadczenia, ekspresji i profesjonalnego przygotowania Was do Pierwszego Tańca i wkroczenia tanecznym krokiem na nową drogę życia.

Zapisz się na kurs dla nowożeńców lub lekcje indywidualne!

Nie zwlekajcie – przyjdźcie do NAS !!!

  1. Zajęcia w profesjonalnej szkole tańca – w siedzibie Szkoły Tańca „Tempo” ul. Fordońska 130 w Bydgoszczy.
  2. Pomoc w przygotowaniu muzyki do pierwszego tańca.
  3. Przygotowanie chorografii do muzyki własnej.
  4. Pomoc w doborze muzyki.
  5. Profesjonalna kadra instruktorska.
  6. Repertuar wszechstronny dostosowany do potrzeb Państwa, jak również predyspozycji i możliwości.
  7. Cena za 45 minut 100 zł. od pary.
  8. Dopasowujemy się z terminami spotkań do klienta.
  9. Profesjonalizm w realizacji zleceń.
  10. Częstotliwość spotkań ( w zależności od predyspozycji ruchowych, rytmicznych Pary Młodej ), waha się od 4 do 10 spotkań po 45 minut.

Dzień ślubu to najważniejszy dzień w życiu !

Dlatego Para Młoda stara się zrobić wszystko, by rzeczywiście był to moment wyjątkowy, który zostanie w pamięci na zawsze.

Ważnym elementem tego dnia jest Pierwszy Taniec Młodej Pary.