Pro-Am

 

 

 

 

Nie jedna Pani, czy Pan ma marzenie – aby zatańczyć na profesjonalnym turniej tańca. Wielu z Nas nie spróbowało swoich sił na parkiecie będąc dzieckiem z różnych przyczyn. Marzenia jednak zawsze pozostają gdzieś w Nas i przychodzą chwile kiedy jest szansa na ich realizacje.

Dyscyplina Pro-Am w tańcu towarzyskim bardzo mocno rozpropagowana w USA, Japonii, chinach spełnia marzenia, ale również dba o rozwój społeczeństwa.

Pro – tancerz, profesjonalista w tańcu.

Am – amator, każda osoba, która nie boi się realizować swoje cele i marzenia niezależnie od wieku.

Pro-Am nauka tańca poprzez połączenie profesjonalisty i amatora , daje szanse na spędzenie wolnego czasu aktywnie, rozwijając swoje umiejętności taneczne, poprawiając kondycję swojego ciała. Niezwykły system nauczania polegający na indywidualnym podejściu do każdego kursanta. Dzięki współpracy zawodowiec – amator rozwój taneczny jest bardzo szybki, dynamiczny, metodyka i zakres nauki dostosowany jest do indywidualnych potrzeb, możliwości i chęci amatora. Para Pro – Am prezentuje swoje umiejętności na pokazach, turniejach tańcach – oczywiście po przyswojeniu wiedzy, praktyce, wytańczeniu choreografii i uzgodnieniu tej kwestii w parze. W tej coraz szerszej rozpropagowanej w Polsce dyscyplinie odbywają się turnieje tańca na terenie całej Polski oraz za granicami naszego kraju.

W programie :

  • tańce standardowe
  • tańce latynoamerykańskie

Ubiór

  • wygodny, nie krępujący ruchów, dostosowany do stylu tanecznego ( tańce latynoamerykańskie, standardowe )
  • buty wygodne na początku, później dostosowane do wymogów poszczególnego stylu tańca

Regulamin Pro-Am :

  • opłata składki klubowej 100zł za miesiąc nauki
  • w ramach opłaty raz w tygodniu odbywają się zajęcia grupowe dla wszystkich Amatorów z poszczególnego stylu tanecznego ( tańce latynoamerykańskie i standardowe )
  • w przypadku nieobecności na zajęciach, można odrobić zajęcia w innej grupie, po wcześniejszym ustaleniu terminu w recepcji szkoły tańca Tempo
  • możliwość korzystania z sali do treningów indywidualnych.

Fragmenty zajęć grupowych z p. Agata Szybiak – czwartek godzina 19.00 🙂

Ruszyła już druga grupa PRO-AM w naszej szkole tańca TEMPO 🙂 Coraz więcej Pań spełnia swoje marzenia na scenie, na parkiecie, realizuje siebie w ten piękny, klasyczny sposób , poprzez wyrażanie swoich emocji tańcząc z zawodowcem.

Nowa grupa odbywa się w czwartki godzina 18.00-19.00 serdecznie zapraszamy !!!

Kilka fotek z pierwszego spotkania 09 stycznia nowych członków naszej tanecznej rodzinki 🙂